Wybierz język: plen
Menu
Kontakt

Regionalny Fundusz Gospodarczy S.A.

Zarząd

Aleja Pokoju 44

42-202 Częstochowa

tel.: +48 34 363 91 83

fax: +48 34 363 91 85

e-mail: rfgsa@rfgsa.pl

 

Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 363
W tym miesiącu: 9463
Wszystkich: 989005

Przedstawiciele Regionalnego Funduszu Gospodarczego S.A. wzięli udział w spotkaniu z delegacją International Enterprise Singapore, które odbyło się w Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych w Warszawie. Podczas spotkania prezentowana była oferta inwestycyjna RFG S.A. – nieruchomości zabudowane oraz tereny inwestycyjne.

 

International Enterprise Singapore jest oddziałem singapurskiego Ministerstwa Handlu i Przemysłu odpowiedzialnym za promocję singapurskich inwestycji na świecie. Posiada on przedstawicielstwa na wszystkich kontynentach, a w Europie min. we Frankfurcie, Sztokholmie, Moskwie i Londynie. W 2009 roku IE Singapore zrealizowało projekty na łączną kwotę ponad 6,3 mld USD. Wraz z dyrektorem Ho Chee Hin, w spotkaniu brała udział Pani Amanda Cheong - kierownik Operacji Europejskich Agendy.

 

Regionalny Fundusz Gospodarczy S.A. może poszczycić się ponad roczną współpraca z Państwową Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych w Warszawie, na której portalu, kierowanym do inwestorów zagranicznych, prezentowana jest pełna oferta inwestycyjna Spółki.

 

W spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciele Urzędu Miasta Częstochowy - Pan Mirosław Soborak, Zastępca Prezydenta Miasta oraz Pan Marcin Kozak, Prezes Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie, którzy prezentowali potencjał inwestycyjny Częstochowy.

Regionalny Fundusz Gospodarczy S. A. 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone Strony internetowe TRUSTNET