Szanowni Państwo,
W związku z prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia pn. „Przeprowadzenie wyceny wartości udziałów posiadanych przez Regionalny Fundusz Gospodarczy Spółkę Akcyjną w kapitale zakładowym Częstochowa Wiolinowa Spółka z o.o. z siedzibą w Częstochowie” - identyfikator: RFG/CZW/001/2023, Regionalny Fundusz Gospodarczy S.A. informuje zgodnie z Rozdz. XIV pkt 3 SIWP, że termin otwarcia ofert uległ zmianie z pierwotnie planowanego na dzień 16.10.2023 r. o godz. 15:00 na dzień 18.10.2023 r. o godz. 11:00. Informujemy ponadto, że z zachowaniem terminu składania ofert wpłynęły dwie oferty i są wobec nich wdrożone odpowiednie procedury przewidziane SIWP.”

Zapytanie ofertowe w postępowaniu na: "Przeprowadzenie wyceny wartości udziałów posiadanych przez Regionalny Fundusz Gospodarczy Spółkę Akcyjną w kapitale zakładowym Częstochowa Wiolinowa Spółka z o.o. z siedzibą w Częstochowie".
Ofertę należy złożyć w terminie do dnia 16.10.2023 r. do godz. 14:00 w siedzibie Regionalnego Funduszu Gospodarczego S.A. w Częstochowie Al. Pokoju 44.
O terminowym złożeniu oferty decyduje data i godzina złożenia oferty wraz z załącznikami.
Oferta wraz z załącznikami do musi być złożona wyłącznie z zachowaniem formy pisemnej.
Oferty otrzymane po podanym wyżej terminie, bez względu na przyczynę opóźnienia, nie wezmą udziału w postępowaniu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt. Osobą uprawnioną do porozumiewania się z oferentami jest w zakresie proceduralnym i merytorycznym pan Adam Arabas, adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. +48 692 477 488

Poniżej Specyfikacja Istotnych Warunków Postępowania wraz z załącznikami.

 

pdf

Częstochowa Wiolinowa - SIWP z załącznikami

Rozmiar: 2.79 mb
Data dodania: 28-09-2023