lesna radosc

 

Leśna Radość to ośrodek zlokalizowany w Jastrzębiu tuż obok miejscowości Poraj, na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej. To wyjątkowe miejsce stworzone dla wszystkich tych, którym marzy się wypoczynek w otoczeniu lasu, urokliwych zakątków przyrody, z dala od wielkomiejskiej wrzawy.

Dzięki bogatej ofercie rekreacyjno-rozrywkowej Goście ośrodka mogą być pewni, iż spędzony tutaj czas będzie atrakcyjną i przyjemną odskocznią od codziennych trosk. Rozległy zielony teren Leśnej Radości, liczne atrakcje (między innymi: basen zewnętrzny, kort tenisowy, boiska do siatkówki, koszykówki, sauny, kręgle), dobra kuchnia i wygodne noclegi zapewnią udany wypoczynek na łonie natury.

Wielopokojowe, dwukondygnacyjne pawilony zlokalizowane są w malowniczym terenie leśnym, otoczonym bogatą szatą roślinną i siecią ścieżek spacerowych.  Znajdujący się w bliskiej okolicy malowniczy Zalew Poraj z pewnością spodoba się miłośnikom sportów wodnych i pasjonatom wędkarstwa.

Leśna Radość to doskonałe miejsce na udane wczasy dla rodzin, seniorów oraz dla dzieci i młodzieży w ramach kolonii i zielonych szkół.

Leśna Radość

ul. Wojska Polskiego 79, 42-360 Jastrząb koło Poraja
tel. 539 777 436
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.lesnaradosc.pl
https://www.facebook.com/LesnaRadosc/?locale=pl_PL